![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11424668
*
nr 1142 4668
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Lennart Olausson (f. 1944), 1986,28/75, "Lilla Frösunda", motivet: 16x25
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:04:34
- Konstnär/Designer
Lennart Olausson
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Läs mer om Lennart Olausson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lennart olausson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:49
*
Lennart Olausson
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Läs mer om Lennart Olausson
nr 1142 4668
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Lennart Olausson (f. 1944), 1986,28/75, "Lilla Frösunda", motivet: 16x25
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Konstnär/Designer
Lennart Olausson
Lennart Olausson, svensk mÃ¥lare född i Stockholm 1944.Läs mer om Lennart Olausson
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lennart olausson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:49